Advokátní kancelář

Krejčík & Partneři
Vladimír Krejčík

JUDr. Vladimír Krejčík, advokát

Studium na Právnické fakultě Univerzity Karlovy úspěšně ukončil v roce 1989. Poté pracoval jako podnikový právník a po absolvování koncipientské praxe vykonává od 1.1.1994 samostatnou právní praxi ve všech oblastech práva, zejména s důrazem na korporátní právo, občanské právo, insolvenční právo a správní právo.

Hovoří anglicky a rusky. Jeho práce je zároveň jeho koníčkem. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Petra Zadinová, advokátka

JUDr. Petra Zadinová, advokátka

Absolvovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně v r. 2002. Již v rámci studia právnické fakulty pracovala v advokátní kanceláři se zaměřením na konkurzní a obchodní právo. Po absolvování Právnické fakulty v Brně byla od roku 2002 advokátní koncipientkou v Advokátní kanceláři JUDr. Vladimíra Krejčíka. Po úspěšném složení advokátních zkoušek působí v kanceláři od roku 2006 jako advokátka. Vykonává generální advokátní praxi se zaměřením na právo občanské, obchodní, rodinné a právní vztahy k nemovitostem.

Hovoří anglicky a německy. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


<Alena Hovorková, advokátka

Mgr. Alena Hovorková, advokátka

V Advokátní kanceláři Krejčík & Partneři pracovala jako právní asistentka již za studií na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. V letech 2012-2016 zde působila jako advokátní koncipientka. Od července 2016 je advokátkou. Postupně získává zkušenosti z různých právních oblastí, a to jak v soudních a správních řízeních, tak v obchodních jednáních. Vykonává generální advokátní praxi se zaměřením na právo občanské, právo duševního vlastníctví, zejména ochranných známek a právo obchodní.

Mluví španělsky a anglicky. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Mgr. Edita Krejčíková

Mgr. Edita Krejčíková, právní asistentka

Absolvovala magisterský obor Evropská studia a Veřejná správa na Metropolitní univerzitě Praha, v rámci Erasmu absolvovala studijní pobyt na univerzitě v Leidnu, v Nizozemí, kde studovala právo. Pro Advokátní kancelář JUDr. Vladimíra Krejčíka pracuje od roku 2013.

Mluví plynule anglicky a německy. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Eliška Drbohlavová

Eliška Drbohlavová, právní asistentka

Studentka Právnické fakulty Západočeské univerzity v Plzni, praxi pro Advokátní kancelář JUDr. Vladimíra Krejčíka vykonává od roku 2020.

Mluví plynule anglicky a francouzsky. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Právní aktuality

Přehled aktuálních informací v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19 k 31.3.2020
Aktuální informace v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19 k 1.4.2020
Jaké důležité zákony byly ve dnech 7. - 8. dubna schváleny Poslaneckou sněmovnou?